Test osobnosti

Popis:

Urobte si najviac presný a spoľahlivý osobnostný test!
Vaše IQ, osobnosť a schopnosti určujú Váš budúci úspech a šťastie v živote. Od roku 1960 z oxfordského testu schopností získali úžitok milióny ľudí. Je to jediný test svojho druhu, ktorý poskytuje presnú analýzu, po ktorej nasleduje individuálna konzultácia založená na výsledkoch s praktickými odporúčaniami, ktoré sú prispôsobené Vašim potrebám.

Vy ste jedinečný a máte svoje vlastné osobnostné črty — niektoré z týchto čŕt Vám umožňujú dosiahnuť obrovské veci v živote a iné Vám môžu brániť alebo úplne potlačiť Váš potenciál.

Ako to funguje?

Krok 1: Kliknite na tlačidlo mám záujem na stránke https://www.michalkotoc.com/test-schopnosti a obratom Vám pošlem formulár k testu
Oxfordský test schopností identifikuje 10 dôležitých osobnostných čŕt, ktoré ovplyvňujú celú Vašu budúcnosť. Test vyplníte približne za 1 hodinu. Môžete ho urobiť doma a vyplnený formulár mi pošlete emailom.

Krok 2: Získajte výsledky
Dohodnite si stretnutie, aby ste získali výsledky Vášho Oxfordského testu schopností.

Krok 3: Konzultácia
Profesionálne vyhodnotenie testu prebieha formou individuálnej konzultácie, kde získate detailnú analýzu Vašich výsledkov. Získate lepšie porozumenie Vašich silných ako aj slabých stránok a získate taktiež plán pre rýchly a trvajúci úspech.

Neexistuje žiadny iný osobnostný test a analýza, ktoré by Vám dali oboje — výsledky ako aj praktické riešenia. Keď spoznáte kľúčové oblasti Vašej osobnosti, môžete byť viac kompetentný, úspešnejší a šťastnejší než ste si kedykoľvek mysleli. Tým, že objavíte, ktoré črty sú v súčasnosti prospešné pre Váš život a ktoré potrebujú zlepšenie, môžete uskutočniť základné kroky k zlepšeniu Vašich silných stránok a prekonaniu Vašich slabostí.

Spoznajte samých seba!
Väčšinu nášho života sme boli učení, že osobnosť je genetická črta a nedokáže sa zmeniť a že sa s ňou “musíme vysporiadať”. Toto nie je pravda. Skutočnosťou je, že dokážete zmeniť Vašu osobnosť a stať sa lepšou, šťastnejšou verziou samého seba, ktorá dokáže čeliť výzvam života s ľahkosťou a so znalosťami.

Objavte Vaše problematické oblasti a objavte Vašu úroveň šťastia, sebavedomia, stability a ešte podstatne viac. Objavte ako Vaša osobnosť ovplyvňuje Vaše schopnosti zvládať medziľudské vzťahy.


Miesto konania:Bratislava
Adresa: Vysoká 32
Cena v €:
Mobil: 0905123031
FACEBOOK: https://www.facebook.com/mkotoc
Rezervácie na: https://www.michalkotoc.com/test-schopnosti
Zdieľajte lajkujte :)
  •  
  •