Terapia Ruš, Runa

Popis:

Krásny deň, volám sa Marek Benko /Sautron/
Som osobný poradca, terapeut, sprievodca, lektor.

Venujem sa vedeniu ľudí, nastoleniu rovnováhy v živote, spracovaniu všetkých nevhodných programov, nastavení, presvedčení, emócii. Spracovaniu vzťahov, detstva, narodenia, prenatalu, oddelenia od boha, rodových línii a všetkého čo momentálny stav, Duša klienta vyžaduje na jej ceste ku svetlu.

Sme tu preto aby sme žili šťastný a naplnený živo po všetkých stránkach.
Ale je to tak? Úprimne, väčšinou nie… Prečo?

Preto, lebo žijeme na základe nevhodných vlastných presvedčení, programov a navyknutého myslenia, ktoré často nie sú v súlade s našou Dušou, pretože sú prebrané, zdedené rodičmi, spoločnosťou a počas našich životov umelo do nás vkladané.

A teda sme tu aj preto aby sme sa týchto nánosov zbavili a zase sa vrátili k svojej podstate a k svojej vlastnej Duši.

A to spracovaním terajších aj predošlých nefunkčných programov a presvedčení ktoré nám možno v istom bode poslúžili a tým pádom splnili svoj účel a preto nám už neslúžia, /niekedy už aj niekoľko životov/ a strpčujú nám život, a bránia vývoju.
No a sú tu aj situácie ako lekcie ktoré treba zase správne pochopiť a zobrať si z nich informácie ako ponaučenie do budúcna.

Nevhodne program, presvedčenia sa v živote prejavujú ako nesúlad, depresie, strachy, fóbie, nevyrovnanosť, neúspech či už v práci alebo v osobnom živote, problémy zo vzťahmi, v rodine, v okoliu, pocitom že nežijeme život aký chceme, že sem nepatríme, únava, syndróm vyhorenia, a mnoho ďalších emočných mutácii…
A samozrejme dlhodobé neriešenie týchto blokov, emočných stavov sa prejavy aj na fyzickej úrovni rozvojom rôznych chorôb.

Terapia ktorej sa venujem ponúka mocný nástroj a pomoc pri všetkých týchto ťažkostiach ak už sa nachádzate v akomkoľvek stave ktorý Vám nie je príjemný vieme spoločne nájsť prvotnú príčinu tohoto stavu a spracovať ju tak aby Vás emočne ani fyzicky nezaťažovala, no zároveň ponechať skúsenosť a pochopenie ktoré táto situácia nesie pre Váš ďalší vývoj…Čo je veľmi dôležité.

Po terapii, spracovaní v danej oblasti nastáva okamžitá úľava, príliv energie, chuť do života, zlepšená komunikácie, pochopenie životných lekcií, napravenie vzťahov, zlepšenie aj na fyzickej úrovni, zlepšenie alebo úplne odoznenie zdravotných ťažkostí. Mnoho klientov popisuje svoje bezprostredné pocity ako veľkú úľavu, /som o 100 kg ľahšia/, /spadol mi veľký balvan zo srdca/, konečne som sa zbavil-a tej ťažoby/, /aha tak už to chápem prečo…/, /takú lásku a pokoj som už dlho necítil-a/ atď.
A hlavne pochopenie,že:Sme strojcom svojho vlastného šťastia.

bližšie info aj o priebehu sedenia, referencií a mojich kurzov na: http://rovnovaha-bytia.webnode.sk/

Sedenie trvá 2 až 4 hodiny cena sedenia je 70eur
Je možne sedenie uskutočniť aj cez skipe po dohode

Teším sa, ak Vám budem môcť svojou troškou poslúžiť a byť sprievodcom na kúsku Vašej cesty.

S Úctou a Láskou Marek/Sautron


Miesto konania:Nitra
Adresa: Rybárska 37
Cena v €: 70.00
Mobil: 0911088344
FACEBOOK: http://fb Rovnováha bytia/
Rezervácie na: 0911088344
Zdieľajte lajkujte :)
  •  
  •