Terapia Cesta

Popis:

Terapia Cesta je liečebno-transformačná metóda známa po celom svete. Jej zakladateľkou je Brandon Bays.

Účinok Terapie Cesta je v skutočnosti neobmezdený, terapia je vhodná na fyzické problémy, no takisto na duševné. Od menej závažných chorôb až po tie závažnejšie.

Čo vám Cesta prinesie? Slobodu, radosť, autenticitu. Vedomý život, život v prítomnosti, v láske. Duševnú pohodu, pokoj, vyrovnanosť, sebalásku.

A čo vám Cesta zoberie? Množstvo strachov, obáv, smútku, neistôt. Stres, nepokoj, podráždenie, agresiu. Negatívne presvedčenia, sebadeštrukciu, pretvárku, hry môjho ega.

V čom je podstata Cesty?
Vo chvíli, keď emóciu prežívate naplno, vaše telo vypúšťa do krvi určité biochemické látky. V prípade, že emócia nie je vyjadrená alebo je priam potlačená, tak sa tieto chemické látky usadia vo vnútri vašich buniek. Dr Bruce Lipton, Candace B. Pert, Ph. D. a Deepak Chopra, M. D. na molekulárnej úrovni dokázali, že potlačené emócie môžu viesť k tomu, že sa jednotlivé bunkové receptory zablokujú. Tieto bloky sa vzápätí stávajú prekážkou komunikácie, ktorá prebieha medzi zdravými bunkami, čím poškodia funkcie tela a následne spôsobia chorobu. Naopak, ak dovolíme emóciám a pocitom slobodne sa prejaviť, necháme receptory buniek otvorené, nezablokované, čím pomôžeme telu udržať sa zdravé.


Miesto konania:Bratislava
Adresa: Ružinov
Cena v €: 110.00
Mobil: 0903247108
FACEBOOK: https://www.facebook.com/monhodasova
Rezervácie na: monika@cestapoznania.sk
Zdieľajte lajkujte :)
  •  
  •