Príďte sa liečiť a zrelaxovať do pyramídy

Popis:

Liečivé účinky pyramídy sú silné. Energia, ktorá sa v nej naakumuluje, dokáže zázraky.

Ako to funguje?

Na základe výsledkov rôznych výskumov a pokusov s pôsobením pyramíd vieme, že ich energia veľmi kladne ovplyvňuje naše zdravie. Pobyt v pyramíde lieči mnohé civilizačné choroby. Zistilo sa, že pyramída sa správa ako obrovský akumulátor na uskladnenie kozmickej energie orientovanej presne severojužným smerom. Energie hravo prenikne dovnútra ale von uniknúť nemôže, len sa odrazí späť a kumuluje.

Relaxácia v pyramíde lieči a pomáha odstraňovať:

pyramída harmonizuje a zväčšuje množstvo energie v ľudskom organizme, pomáha získať vitálnu silu, zvyšuje schopnosť koncentrácie, aktivuje tvorivé myslenie
zlepšuje imunitný systém, zlepšení odolnosť a povzbudzuje činnosť vnútorných orgánov, ktorých hlavnou úlohou je regulácia procesov prebiehajúcich v organizme
neurózy, ukľudní myšlienky, uvoľňuje stres
bolesti kĺbov, svalov, kostí, chrbtice, reumatizmus, osteoporózu, uvoľňuje stuhnutosť svalov, kĺbov a chrbtice.
arytmiu srdca (na vyrovnanie tlaku)
gynekologické problémy
zmierňuje bolesti interného charakteru
urologické problémy
pľúcne problémy a choroby
poruchy spánku, odstraňujú sa tlaky v hlave, ustupuje bolesť hlavy, migréna, bolesť očí, zmierňuje sa šumenie v ušiach, ktoré niekedy celkom ustúpi
urýchľuje hojenie ťažko hojacich sa pooperačných rán, popálenín, hnisajúcich rán, rôznych plesní, ekzémov a psoriáz
na základe rozširovania ciev a aj vlásočníc nastáva pocit oživenia rúk, nôh a hlavy
v literatúre sa udáva, že úspešne lieči a zastavuje rast rakovinových buniek, rôznych nádorov a podobne.

Pomocou špeciálnej energie pyramíd, môžeme liečiť všetky choroby, okrem choroby mozgu (epileptické záchvaty, mozgové príhody a iné mozgové choroby).

Pri terapiách, ktoré poskytujem, využívam aj podpornú liečbu pomocou pyramídy. V pyramíde je silná energia a treba si uvedomiť, že všetko sa v nej vďaka tejto energii rýchlejšie zhmotňuje. Je dôležité nastaviť sa pozitívne. Ľudia, ktorí sú extrémne negatívni, by mali na sebe popracovať aj pomocou úvodných terapií.

Ja Vám preto ponúkam komplexné liečenie. Nie je hanbou a slabosťou, priznať si ako sme nastavení a aké máme problémy. Práve naopak, v takomto priznaní si pravdy je naša sila. Môžeme sa nato spoločne pozrieť, rada vám poradím a podám informácie, ako si môžete vyliečiť vašu psychiku a telo.

UPOZORNENIE: Nič na tejto stránke a ani zo záverov konzultácie, či analýz nie je mienené ako lekárske odporúčanie pre akékoľvek zdravotné problémy a ani ako náhrada kvalifikovanej liečby. Prosíme, kontaktujte lekára a poraďte sa svojím lekárom alebo kvalifikovaným zdravotníckym odborníkom, pokiaľ potrebujete lekársku radu alebo lekárske ošetrenie.

Cena:

1 pobyt v pyramíde v trvaní 40min…………………………….. 25,00€

3 pobyty v pyramíde v trvaní 40min, 45min, 50min……..60,00€

Termín stretnutia: konkrétny dátum a čas si prosím rezervujte na 0903266412.


Miesto konania:Terapia láskou, s.r.o.
Adresa: Bradáčova 7, Bratislava 851 02
Cena v €: 25.00
Mobil: 0903266412
FACEBOOK: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012161851267&fref=ts
Rezervácie na: 0903266412
Zdieľajte lajkujte :)
  •  
  •