Dianetický auditing

Popis:

Dianetika pochádza z gréckych slov dia (cez) a nous (duša). Mohli by sme povedať, že Dianetika znamená, čo duša spôsobuje telu.

Ako certifikovaný Dianetický auditor dodávam dianetický auditing. Nejedná sa o psychológiu alebo „terapiu“. Je to presný proces, ktorý odhaľuje skryté zdroje bolesti, nervozity, nechcených vzorcov správania, psychosomatických chorôb, negatívnych emócií, depresií a ešte oveľa viac.

Dianetika oslovuje neželané životné uviaznutia a straty, ktoré Vám bránia v dosiahnutí Vášho plného potenciálu.

Pracujte so skúseným Dianetickým auditorom, aby ste našli a odstránili mentálne bloky, ktoré stoja v ceste Vášmu sebavedomiu a úspechu.

Video:
Dianetika: https://youtu.be/NyuN5J63heo

Viac info na:
http://www.michalkotoc.com
https://youtu.be/-nTO9Ay-Tag

Prínosy zo sedení:
“Dianetický auditing som zo začiatku bral ako niečo čo vyskúšam a uvidím. Chcel som a potreboval som sa zlepšiť vo svojich schopnostiach, ale nevedel som ako. Dostávam odpovede na otázky, ktoré ma trápili dlhé roky.
Vždy som rád, keď po sedení mám dobrú náladu a som veselý. Aj práca mi ide ľahšie. Po niekoľkých dňoch od auditingu som zistil, že som viac sebavedomý a prijímam lepšie rozhodnutia. Ľudia okolo mňa na to reagujú pozitívne. Preto každému odporúčam prejsť sedeniami a držať sa odporúčaní Michala a Dianetiky.”

“Dianetický auditing je vynikajúci. Zatiaľ som absolvovala približne 10-15 hodín auditingu a po každom jednom som cítila pozitívnu zmenu. Nehovorím, že auditing je vždy jednoduchý, ale ja sa vždy na konci cítim lepšie. Niekedy nastane vo mne až taká zmena, alebo si uvedomím také veci, že sa to ani nedá opísať slovami. Pretože ten pocit šťastia a vzrušenia je ťažko popísateľný a určíte to každý pochopí keď to zažije. Nemusela som čakať ani mesiace, kým prišiel prvý taký moment a celý deň po tom sa nemohla prestať smiať. Dokonca aj na druhý deň som mala „záchvaty smiechu“ a stále keď na to pomyslím mám až trošku slzy v očiach z toho vzrušenia. Doslova však cítim, akoby môj auditor bol takým mojím osobným očisťovačom duše ☺”

“Dianetický auditing bol výbornou skúsenosťou. Mne osobne pomohol v prekonaní niektorých strát, predovšetkým sa mi ľahšie komunikuje o smrti blízkych ľudí, lepšie to zvládam a nemám na tom takú pozornosť, ako sa mala predtým.
Zároveň som zistila, že som prežila niektoré veci, ktoré som si jednoducho nepamätala a teda som o nich nevedela. Ale teraz už viem..:)”


Miesto konania:Batislava
Adresa: Vysoká 32, 811 06 Bratislava
Cena v €:
Mobil: +421 905 123 031
FACEBOOK: https://www.facebook.com/mkotoc/
Rezervácie na: m.kotoc@icloud.com, +421 905 123 031
Zdieľajte lajkujte :)
  •  
  •