Detské konzultácie

Popis:

Má Vaše dieťa problém, s ktorým si neviete rady?
Budí sa s nočnými morami?
Má stavy úzkosti alebo zúrivosti?
Chceli by ste, aby bolo Vaše dieťa skutočne šťastné?

Každý z nás je jedinečný a to platí aj o našich najmenších. Detská konzultácia je preto vždy individuálna, ušita na mieru práve pre Vás a Vaše dieťa a zameraná na vyriešenie konkrétneho problému alebo situácie.
Konzultácia prebieha formou osobného stretnutia a spoločne sa na nej pozrieme na to, ako vieme Váš problém alebo situáciu zvládnuť.

Úvodná konzultácia zdarma!

Viac informácií na:
http://www.michalkotoc.com
https://youtu.be/-nTO9Ay-Tag

Prínos z detskej konzultácie:
“Chcela by som sa podeliť o tom, ako mi bola podaná pomocná ruka zo strany Michala Kotoča a skupiny Increasing Ability.
Mala som problém s 3-ročnou dcérou.
Po tom ako nastúpila v septembri do škôlky, začala mat rečový problém. Druhý týždeň v škôlke sa začala zajakávať. Nikdy predtým sa nič podobné ani len náznakom neobjavilo. Bolo to úplne zmenené dieťa. Nevedela povedať súvislú vetu. Ráno nechcela ísť do škôlky.
Ako prvé nás hneď napadlo poradiť sa s niekým, kto by nám vedel ozaj pomôcť a vyriešiť to. Kontaktovala som Michala, s ktorým som všetko konzultovala po telefóne. Povedal mi, čo si mám v detskej brožúre naštudovať a ako s dcérkou komunikovať. Dávala som jej asisty a veľké množstvo vitamínov podľa Michalových rád. Po cca dvoch mesiacoch koktanie úplne prestalo.
Som nadšená a veľmi ďakujem Michalovi za odbornú a úplne nezištnú pomoc.”

Prínos rodiča z detských sedení
“Michal dodával detské sedenia mojim chlapcom – 9 a 7 ročnému. Chalani si to vyslovene užívali. Čo som ja ako matka pozorovala, bolo zvýšenie ich sebaurčenia a emócie. Starší začal byť ozajstným dospeláckym parť’ákom. Mladší začal viac prispievať bez zbytočných dramatizácií. Michala si veľmi obľúbili až tak, že ho chcú nasťahovať ku nám. Odviedol naozaj výbornú prácu a celá naša rodina mu ďakuje.“

Prínosy detí z detských sedení
“Sedenia sa mi páčili, aj assist, rozprávame sa o udalostiach, to sa mi tiež veľmi páči. Najviac sa mi páči, že sa lepšie cítim po sedení, dokážem viac vecí a viem viac tvoriť. Na sedeniach sa cítim veľmi veľmi veľmi dobre, po sedeniach možno ešte lepšie.
Mám rád aj svojho auditora. Aj ja by som chcel byť niekedy v budúcnosti auditor. Moja mama tvrdí, že je to dobré povolanie. ”
9 rokov

“Cítil som sa lepšie po sedeniach, spokojne a tak. Veľmi veľa vecí sa zmenilo – napríklad ako sa správam – už sa nesprávam tak ako som sa správal predtým.”
7 rokov


Miesto konania:Batislava
Adresa: Vysoká 32, 811 06 Bratislava
Cena v €:
Mobil: +421 905 123 031
FACEBOOK: https://www.facebook.com/mkotoc/
Rezervácie na: m.kotoc@icloud.com, +421 905 123 031
Zdieľajte lajkujte :)
  •  
  •