Aromaterapeutické poradenstvo

Popis:

Lásku k bylinám som zdedila po mojej babke a prababke, ktoré ich využívali pri liečení. Vzťah k prírode som si budovala odmala, s rodičmi sme trávili veľa času na potulkách lesmi a zbierali byliny ako žihľavu, kvet lipy, šípky, skorocel atď. a ďalej ich spracovávali. V dospelosti som sa k bylinám profesionálne vrátila po roku 2005, keď som prevádzkovala malý obchodík s biopotravinami, bylinnými zmesami a sirupmi. Tu som prvý krát „privoňala“ k aromaterapii.

Aromaterapia ma zaujala najprv svojou „vôňou“. Po bližšom zoznámení aj svojou nesmiernou silou. Čuchom totiž vnímame množstvo informácií, ktoré ovplyvňujú nielen naše správanie ale aj vnútorné procesy v našom organizme. Prvé školenie som absolvovala v Čechách. Nasledovalo dvojročné štúdium liečebnej aromaterapie na Primavera Academy v Nemecku, ktoré som úspešne ukončila skúškou v roku 2011 a získala titul Aromaexpert. V súčasnosti dokončujem nadstavbové štúdium klinickej aromaterapie v Rakúsku. Vedomosti si dopĺňam aj intenzívnym priebežným samoštúdiom. Pri svojej praxi používam viac ako 100 kvalitných prírodných éterických olejov.

Názov IRISANA vznikol zo slov Iris a Sana. Iris, starogrécky posol bohov, je znázorňovaný ako okrídlená dievčina, ktorá prináša ľuďom posolstvá a zanecháva na oblohe stopu v podobe dúhy. Slovo Sana pochádza z latinčiny a znamená uzdravovať, vyrovnávať, upokojiť. Spojenie týchto slov vystihuje moje vízie. Ich realizáciou sa napĺňa jeden z mojich snov, ktorým je sprostredkovanie liečivej sily prírody vo forme aromaterapie na úrovni fyzickej, pocitovej a citovej každému, kto ju potrebuje.

Poskytujem aromaterapeutické poradenstvo, robím prednášky, workshopy a miešam aromaterapeutické liečivé oleje aj balzamy. A tak ako je každý človek jedinečný, je aj každý môj olej vytvorený na základe individuálnych potrieb a požiadaviek svojho budúceho majiteľa.
Vstúpte do voňavej lekárne a objavte liečivú silu prírody!


Miesto konania:
Adresa:
Cena v €:
Mobil: 0903 254 422
FACEBOOK: https://www.facebook.com/IrisanaAromatherapy/?fref=ts
Rezervácie na: monika@irisana.eu, 0903 254 422
Zdieľajte lajkujte :)
  •  
  •